Paslaugos ir kainos

Paslaugos

Akupresūra

Akupresūra (taškinis masažas) – tai  kinų tradicinės medicinos dalis. Akupresūros taškus kinai aytrado daugiau  kaip  5000 metų.  Pagal kinų  mediciną,  žmogus laikomas kompleksine sistema, turinčia kūną, sielą ir energiją. Stimuliuojant biologiškai aktyvius žmogaus organizmo taškus, sumažėja arba visai išnyksta skausmas, streso sukeltas fizinis ir emocinis disbalansas, o  kiekviena mūsų kūno ląstelė užpildoma gyvybine energija.  Ši energija Kinijoje  vadinama ,,či’’, Japonijoje – ,,ki’’, Indijoje – ,,prana’’.  Energija keliauja meridianais, jungiančiais   visas vidaus organų, nervų ir endokrininę sistemas. Ši  energija  jungia ne tik mūsų organų sistemas, bet ir mus visus vienus su kitais, su visa  Visata. 

Spaudžiant pirštu atitinkamus akupresūrinius taškus, yra stimuliuojamas mums Dievo duotas savaiminis kūno gijimas. Akupresūros seanso metu atsipalaiduoja raumenys, pagreitėja kraujo apytaka, kūno gyvybinės energijos (či) cirkuliacija ir atstatoma emocinė pusiausvyra, išlaisvinant susikaupusią įtampą. Mes jaučiamės energingi ir sveiki, kai kraujas drauge su deguonimi ir či energija cirkuliuoja laisvai.

Akupresūra atstatomas organizmo balansas, ir visos mūsų sistemos dirba darniai.

Seansas gali trukti nuo 30 min. iki 1 val. Tai priklauso nuo kliento būklės.

Akupresūros seanso metu klientui nusirengti nereikia (išskyrus šiltus rūbus, pvz, striukę, paltą). Seanso metu klientas gali atsigulti arba sėdėti, atsižvelgiant į kliento pageidavimus, fizinę ir psichologinę savijautą.

Masažas

Laikinai ši paslauga neteikiama

Atpalaiduojamasis masažas  pašalina raumenų įtampą, aktyvina kraujotaką ir limfotaką. Po masažo   jūs jausitės žvalesniu, judresniu, lengviau įveiksite stresines situacijas.  Gali būti   viso kūno ir atskirų kūno dalių masažas, pvz.,  nugaros, kojų, rankų, veido, pečių ir kitų kūno dalių masažas.

Giliųjų raumenų masažas dažniausiai atliekamas kaklo ir pečių srityje. Masažo metu  atlaisvinami raumenų spazmai, sukeliantys  pečių juostos, sprando, galvos, rankų skausmus.

Veido masažo seanso metu naudojamas vynuogių kauliukų aliejus (galime naudoti ir jūsų atsineštą aliejų)   ir papildomai  stimuliuojami  akupresūriniai taškai, todėl   po masažo jausitės ne tik   atsipalaidavę, pailsėję, atgaivinę veido odą,  bet būsite   pagerinę  savo fizinę ir emocinę sveikatą bei ,,įkrovę’’ imuninę sistemą  kovai su virusais ir bakterijomis.

Bioenergetiniai seansai (Reiki)

 Reiki – yra bioenergetinis gydymo būdas, kurio metu atkuriamas  išbalansuotas žmogaus elektromagnetinis laukas. Lietuvoje mes tai vadiname bioenergetiniais seansais. Iš japonų kalbos išvertus žodį ,,reiki“ – universalioji gyvybinė energija.

susigrąžinti saugumo, klestėjimo ir ramybės jausmus.

Seanso metu  visatos gyvybinė energija, nukreipta  per bioenergetiko (Reiki  meistro) rankas  į kliento energetinius centrus skatina mums Dievo duotą savigydos procesą, atstato sveikatai būtiną visų lygmenų (fizinio, emocinio, psichinio ir dvasinio) pusiausvyrą ir gerovę. Šią energiją galima palyginti su lietumi, kuris palaisto išdžiūvusią žemę. Bioenergetinis gydymas šalina susirgimo priežastis, glūdinčias mūsų ląstelėse.

Reiki padeda atskleisti žmogaus dvasingumą, pasireiškiantį per kūrybą, altruizmą ir   meilę visiems ir viskam. Po kažkurio laiko žmogus patiria nušvitimą: lyg kurčias būtų pradėjęs girdėti, o aklas – matyti.

Seanso metu klientas su drabužiais (išskyrus paltus ir striukes) įsipatogina ant masažinio stalo arba kėdės.

Kainos

Kainos pagal kliento intuiciją

,,Kainos pagal kliento intuiciją“. Liaudyje dar sakoma ,,kiek negaila“. Niekas nenori likti skolingas, o sveikatos reikia visiems, todėl kainų nenustatėme. Liedžiame klientams atsilyginti pagal kiekvieno galimybes.