Paslaugos ir kainos

Akupresūra

Akupresūra (taškinis masažas) – tai  kinų tradicinės medicinos dalis. Jos ištakos siekia daugiau  kaip  5000 metų.  Pagal kinų  mediciną,  žmogus laikomas kompleksine sistema, turinčia kūną, sielą ir energiją. Stimuliuojant biologiškai aktyvius žmogaus organizmo taškus, sumažėja arba visai išnyksta skausmas, streso sukeltas fizinis ir emocinis disbalansas, o  kiekviena mūsų kūno ląstelė užpildoma gyvybine energija.  Ši energija Kinijoje  vadinama ,,či’’, Japonijoje – ,,ki’’, Indijoje – ,,prana’’.  Energija keliauja meridianais, jungiančiais   visas vidaus organų, nervų ir endokrininę sistemas. Ši  energija  jungia ne tik mūsų organų sistemas, bet ir mus visus vienus su kitais, su visa  Visata. 

Spaudžiant atitinkamus akupresūrinius taškus, bioelektriniai impulsai perduodami į smegenis, o iš ten – į pažeistą organą ar kūno dalį. Taip  pažeistoje vietoje pagerėja aprūpinimas krauju ir deguonimi: skatinamas gijimo procesas, išsiskiria endorfinai, mažėja skausmas, stiprėja gyvybinės energijos judėjimas, mes jaučiamės harmoningesni  ir sveikesni.

Akupresūros seanso metu klientui nusirengti nereikia (išskyrus šiltus rūbus, pvz, striukę, paltą). Klientas  patogiai guldomas  ant masažinio stalo.  Esant poreikiui ir/ar klienui pageidaujant, seansas gali būti atliekamas ir sėdinčiam klientui.

Seansas gali trukti nuo 30 min. iki 1 val. Tai priklauso nuo kliento būklės.

Masažas

Atpalaiduojamasis masažas  pašalina raumenų įtampą, aktyvina kraujotaką ir limfotaką. Po masažo   jūs jausitės žvalesniu, judresniu, lengviau įveiksite stresines situacijas.  Gali būti   viso kūno ir atskirų kūno dalių masažas, pvz.,  nugaros, kojų, rankų, veido, pečių ir kitų kūno dalių masažas.

Giliųjų raumenų masažas dažniausiai atliekamas kaklo ir pečių srityje. Masažo metu  atlaisvinami raumenų spazmai, sukeliantys  pečių juostos, sprando, galvos, rankų skausmus.

Veido masažo seanso metu naudojamas vynuogių kauliukų aliejus (galime naudoti ir jūsų atsineštą aliejų)   ir papildomai  stimuliuojami  akupresūriniai taškai, todėl   po masažo jausitės ne tik   atsipalaidavę, pailsėję, atgaivinę veido odą,  bet būsite   pagerinę  savo fizinę ir emocinę sveikatą bei ,,įkrovę’’ imuninę sistemą  kovai su virusais ir bakterijomis.

Reiki

Išvertus iš japonų kalbos į  lietuvių k., ,,Reiki’’ reiškia “visatos gyvybinė energija, persmelkianti visa, kas gyva”.  Tai viena iš alternatyvios medicinos Tibeto gydymo technikų, aprašytų jau pirmajame ir antrajame m.e.a., skirta fizinei  ir psichinei žmogaus sveikatai palaikyti arba atkurti, susigrąžinti saugumo, klestėjimo ir ramybės jausmus. Reiki  yra energetinis sveikatinimo būdas, kurio metu atkuriamas  išbalansuotas žmogaus elektromagnetinis laukas.

Seanso metu  visatos gyvybinė energija, nukreipta  per Reiki  meistro rankas  į kliento energetinius centrus stimuliuoja savigydos procesą, atstato sveikatai būtiną visų lygmenų (fizinio, emocinio, psichinio ir dvasinio) pusiausvyrą ir gerovę. Šią energiją galima palyginti su lietumi, kuris palaisto išdžiūvusią žemę. Reiki, skirtingai nuo kitų gydymo metodų, veikia susirgimo priežastis (ne tik simptomus), glūdinčias subtiliose mūsų energinėse struktūrose.

Reiki padeda atskleisti žmogaus dvasingumą, pasireiškiantį per kūrybą, altruizmą ir   meilę visiems ir viskam.

Seanso metu klientas su drabužiais (išskyrus paltus ir striukes) patogiai guldomas ant masažinio stalo. Prieš seansą paprašoma nusiimti visus papuošalus ir metalinius aksesuarus.

Paslaugų kainos

Akupresūros seansas

30 min. – 25 €. 45 min. – 35 € (seanso trukmė priklauso nuo kliento savijautos tą dieną).

Atpalaiduojamasis masažas

Viso kūno : 45 min. – 35€. Atskirų kūno dalių :20 min. – 15 €.

Giliųjų raumenų masažas

30 min. – 25 €.

Veido masažas

20 min. – 15 €. 30 min. – 25 €.

Reiki seansas

30 min. – 20 €, 45 min. – 25 €.